Колись дуже давно, під час служби ще у радянській армії, один прапорщик сказав фразу, яку я запам’ятав на все життя: «Хто хоч раз спробував тернопільську воду, обов’язково повернеться у це місто», – пише ПРО Те.
З того часу спливло багато води, та й сама тернопільська вода давно стала іншою на смак. Але попри це все ще є люди, які дуже хочуть повернутися до нашого міста.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Читайте також
Такий висновок можна зробити, поглянувши у фонтан на бульварі Тараса Шевченка. Люди кидають туди копійки. А так роблять у тому випадку, якщо хочуть ще раз потрапити на те саме місце.
Копійок не так вже й багато. Можливо тому, що днями фонтани якраз чистили. Та що б не було, приємно знати, що є люди, яким наше місто припало до душі і вони хочуть його знову відвідати.