У Вишнівці люди перекрили міжнародну трасу, бо не вірять, що поліція знайшла справжнього вбивцю 17-річної дівчини
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 5 Липня, 2017 о 08:13
24.08.2026
02:38:36
У селищі Вишнівець люди обурені на їх погляд несправедливим затриманням підозрюваного у вбивстві Ірини Мукоїд перекрили дорогу в районі автостанції, після чого акція перемістилася до ймовірного місця вбивства, де вони запідозрили у проведенні слідчого експерименту. На місці мешканці заблокували автомобіль з працівниками поліції вимагаючи приїзду їх начальства. Рух на міжнародній автотрасі станом на 21:30 відновлено, – пише у своємо пості Юрій Головатюк. Ця подія сталася учечері 4 липня, – пише Голос.
Нагадаємо, що жахливе і цинічне вбивство 17-річної Іринки Мукоїди сколихнуло усю Тернопільщину. Ще тепле тіло дівчинки з кривавою раною в ділянці серця рідні знайшли 26 червня о 6.40 ранку неподалік рідного дому, на узбіччі.
Згодом слідством встановлено, що до скоєння злочину причетний неповнолітній мешканець сусіднього села, який 26 червня 2017 року завдав кілька ударів ножем, в тому числі в область грудей потерпілої, від чого настала смерть дівчини.
06:43, 21 Серпня, 2026
17:43, 19 Серпня, 2026
12:10, 16 Серпня, 2026