16 учасників та 8 команд зі Львова, Івано-Франківська, Чернівців та Тернополя взяли участь у змаганнях з вилову риби на фідер. Кубок міського голови переможцю особисто вручив очільник Тернополя Сергій Надал. Інші учасники були відзначені медалями та цінними подарунками.
«Дякую організаторам, завдяки яким проводяться цьогорічні змагання з вилову риби на фідер. Адже завдяки подібним дійствам Тернопіль розвивається як один з центрів риболовного спорту, використовуючи став та необхідну туристичну інфраструктуру. Мерія міста і надалі буде підтримувати та розвивати необхідну інфраструктуру заради розвитку риболовного спорту», – каже міський голова.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера