Конкурс для випускників оголосив журнал СITY LIFE. Приз – безкоштовна фотосесія та інтерв’ю, – пише Доба.
— Нещодавно відбулося свято року “Випускник 2017”. Подивившись на фото випускниць та випускників ми були захоплені їхньою підготовкою. Було багато оригінальних суконь та чоловічих костюмів. У колективі думки розділилися стосовно вподобань, тому ми вирішили зробити конкурс, щоб обрати найкращу випускницю та випускника, — розповіла керівник відділу реклами та журналіст журналу СITY LIFE Тетяна Шило.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Читайте також
Що їм потрібно зробити, щоб прийняти участь ?! Необхідно опублікувати фото з випускного (саме опублікувати, а не до тих, що є лише поставити хештег). Фото підписати з хештегом #citylifeвипускник2017 та бути підписаним на профіль журналу @ citylifemedia50
Як обиратимуть переможця ?! Відбудеться голосування у групі CITY LIFE у фейсбуці. А також за кількістю вподобань під доданим фото. Обиратимуть також співвласниці видання, стиліст та фотограф.
Що отримають переможці ?!
Інтерв’ю на сайті з кращою випускницею та випускником. Сайт – citylifenet.ua Фотосесію, фото буде опубліковано у вересневому номері журналу. Запрошення на презентацію глянцю.
А також оригінали фото обов’язково надсилати на пошту tania.citylife@gmail.com
Фото приймаються до 10 липня.