Надмірна доза алкоголю та компанія товариша стали причиною злочину, на який пішов 46-річний житель Гусятина. Розпиванням спиртних напоїв друзі святкували оформлення на нову роботу, – пише 7 Днів.
Коли вирішили, що час розходитися, підозрюваний зрозумів, що додому добратися уже немає чим. На вулиці Мазепи побачив припаркований велосипед. Чоловік перерізав трос та поїхав на ньому у напрямку Гусятина. За кілька хвилин після злочину на лінію “102″ надійшло повідомлення про крадіжку, повідомляє прес-служба Нацполіції Тернопільської області.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
– Заступивши на нічну зміну, екіпаж поліції, який несе службу на автодорозі Підволочиського напрямку, о 20:35 отримав орієнтування про те, що в Тернополі вкрали велосипед. О 20:45, проїжджаючи повз населений пункт Смиківці, ми помітили чоловіка і згаданий велосипед, – розповідає командир батальйону Олександр Лизун.
Читайте також
Крадія доправили в міський відділ поліції. Він у скоєному зізнається і стверджує, що у всьому винен алкоголь. Чоловік каже, що не усвідомлював свого вчинку, а сідаючи на велосипед не думав про те, що дорога далека – близько вісімдесяти кілометрів, і шляху додому він взагалі не пам’ятав.
– Просто я не знав, де знаходжуся, бо я абсолютно Тернополя не знаю. Мене привезли, скинули і ми з другом розбіглися. А далі я сидів пив пиво з доброго будуна та так сталося, а їхав – зупинили.
Крадений велосипед поліцейські вилучили. Щодо зловмисника розпочато кримінальне провадження за частиною першою статті 185 ККУ. Триває досудове розслідування.