Про це під час засідання виконавчого комітету розповів голова Тернопільської міської ради Сергій Надал.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Він зауважив, що на посаді начальника відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Катерину Калуш змінить Мар’яна Зварич, яка досі працювала у цьому ж відділі. Сама ж екс-керівник прес-служби міськради без роботи також не залишиться. За словами Сергія Віталійовича, Катерина Калуш відтепер працюватиме очільницею патронатного відділу ТМР.