Люди, які постраждали внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС І та ІІ категорії можуть безкоштовно користуватися пільговим проїздом у маршрутках міста без обмежень. Таке рішення прийняли у міській раді Тернополя.
Читайте також
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
– Напередодні перевізники погодилися перевозити постраждалих від Чорнобильської АЕС І та ІІ групи, незалежно від того, чи є у громадському транспорті три пільговики, – розповів начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський.
Додамо, що правом користуватися пільговим проїздом у громадському транспорті Тернополя без обмежень мають також учасники бойових дій.