Відомий історик у Тернополі розповів про Путіна та його війну

Опубліковано:
5 Березня, 2017 о 22:13

2 березня викладачі та студенти історичного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка мали зустріч із завідувачем відділу актової археографії Інституту української археографії та джерелознавства імені М.С.Грушевського доктором історичних наук, професором Віктором Анатолійовичем Брехуненком, – пише Тернопіль наживо.

Натхненником та організатором заходу став декан історичного факультету Володимир Володимирович Місько. Модератор заходу кандидат історичних наук, доцент кафедри нової і новітньої історії та методики її викладання Ярослав Петрович Секо представив аудиторії почесного гостя й підкреслив, що не випадкового ця зустріч відбувається на історичному факультеті, бо саме історики в майбутньому будуть впливати на формування суспільної думки. А в умовах гібридної, зокрема інформаційної війни, яка зараз ведеться на території нашої держави, особливо важливо спростовувати історичні міфологеми. Саме аргументованому розвінчанню міфу про «братні» відносини між російським і українським народами й присвячене наукове дослідження Віктора Анатолійовича Брехуненка.

Читайте також

У Тернополі моляться за здоров’я Путіна

Під час заходу Віктор Анатолійович розповів учасникам про причини, які підштовхнули написати цю наукову розвідку, висновки щодо сучасної ситуації на Сході України, і коло читачів, на яке розрахована книга.

“І теперішня війна – це не є якийсь виняток. Це логічний розвиток усіх попередніх російсько-українських стосунків. А Путін, зрештою, не придумав нічого нового. Всі його політичні, військові, ідеологічні стратегії мають прямих генетичних попередників у минулих війнах. І книжка побудована на описах кожної російсько-української війни. На тих елементах, які перегукуються із сучасною ситуацією на фронті і в тилу, ми акцентували увагу і виділяли текст чорним. А у останньому розділі, який присвячений сучасній війні, є окремий підрозділ “Стратегії Путіна: спадкоємність від ХV століття”, де це підсумовується”, – розповів історик.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Мирослав Домбрович
20:02, 14 Липня, 2024

Мирослав Домбрович: «Ворог розуміє лише силу, тому нам треба зміцнюватися та давати відсіч»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: