У Тернополі почали ліквідовувати глибокі вибоїни. Ями засипають сухим асфальтом та щебеневим матеріалом.
Як розповів заступник начальника управління житлово-комунального господарства Андрій Дроздовський, це тимчасовий захід для уникнення дорожньо-транспортних пригод.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Вже від сьогоднішнього дня роботи при ліквідації вибоїн почали використовуючи органно-мінеральну суміш для ліквідації ямковості, складовою якої є спеціальні мінеральні присадки, що дозволяють застосовувати її в умовах понижених температур.
Читайте також
– Суміш – більш пластична і не боїться «мінусових» температур, – повідомляють у відділі технічного нагляду. – На вулицях міста працює три бригади, які здійснюватимуть роботи на “Бамі”, в “Центрі” та на “Дружбі”. При наявності сприятливих погодних умов, роботи з ліквідації вибоїн продовжать.
Повна ліквідація глибоких вибоїн буде проведена гарячим асфальтобетоном з настанням сприятливих погодних умов.