21 лютого, близько 22-ї, на вулиці Богдана Хмельницького 55-річний громадянин повідомив, що невідома особа нанесла йому тілесні ушкодження та викрала пакет з особистими речами, водійським посвідченням та грошовими коштами у розмірі 200 гривень.
Обстеживши прилеглу територію, охоронці порядку знайшли пакет з речами заявника, але грошей та посвідчення там не було. Після того, виявили підозрюваного на залізничному вокзалі. Його впізнав заявник. При поверхневій перевірці 31-річний громадянин мав при собі купюру 200 гривень.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Підозрюваного патрульні доправили до медичного закладу, щоб освідувати на стан алкогольного сп’яніння. Однак він відмовивися. Опісля доправили до відділку поліції.