Шістнадцятого лютого 2017 року до Тернопільського національного економічного університету завітав народний депутат України Володимир Литвин, – пише БезТабу.
Гість зустрівся з ректором ТНЕУ Андрієм Крисоватим та командою університетського телебачення TNEU-TV, інформує прес-служба університету.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
До слова, Володимир Литвин – випускник історичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. З 1978 до1986 рр. працював старшим методистом навчального відділу ректорату, помічником ректора, старшим викладачем історичного факультету.