17 лютого, близько 19-ї години, на службу 102 зателефонувала класний керівник і повідомила, що за її ученицею батьки не прийшли до школи.
За її словами, вона привела дитину додому, але її мати у стані сильного алкогольного сп’яніння. Тому вирішила викликати полісменів, бо залишати дитину з нею побоялася.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Патрульні прибули на вулицю Карпенка. 47-річна жінка була з різким запахом алкоголю з порожнини рота, в неадекватному стані, яка голосно кричала та нецензурно виражалася в присутності дитини, її поведінка не відповідала обстановці.
Читайте також
– Залишати дитину вдома було небезпечно, – повідомила патрульна. – Окрім нетверезої матері вдома був невідомий чоловік. Ми відразу повідомили соціальну службу. Дівчинка зібрала речі першої необхідності і ми відвезли її в центр соціально-психологічної реабілітації дітей на вулиці Стрімкій.