Пройшовши примітивний тест у “Фейсбуці” “Ким ви були у минулому житті”, депутат Тернопільської міської ради від ВО “Свобода” Олег Шморгай вирішив поділитися отриманим результатом на загал, – пише Терен.
Народному обранцю, очевидно, сильно заімпонувало, що в минулому житті він міг бути … Гітлером.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Близькі друзі О.Шморгая теж потішилися результатом тесту. Свою симпатію показав голова фракції свободівців в міській раді Н.Редьква, син начальниці управління соціальної політики міської ради Марії Чашки Василь Чашка, екс-депутат міської ради від ВО “Свобода” В.Горкавий.
З одного боку, соціальні мережі – це справа кожного. І цей тест можна сприйняти як жарт. Якби не одне “але”…
Свободівці вже не вперше створюють прецеденти, які використовуються нашими ворогами в гібридній інформаційній війні. Можливо, політики (хоча би містечкового рівня) нарешті навчаться бути відповідальними у своїх публічних діях?