У Тернопільській міській раді запрацювала електронна скринька, на яку тернополяни можуть писати скарги чи зауваження щодо дій (бездіяльності) посадових осіб органу місцевого самоврядування. Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Надал.
Доступ до поштової скриньки буде обмежено і переглядати скарги, а відтак і реагувати на них, зможуть лише заступник міського голови Іван Хімейчук.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Читайте також
– Надсилати скарги можна на електронну скриньку skargatmr@gmail.com.Такий захід повинен покращити якість роботи працівників, посилити контроль за трудовою дисципліною, а також посилити зворотній зв’язок між працівниками міської ради і мешканцями міста, – зауважив міський голова Сергій Надал.
Також у всіх структурних підрозділах міської ради будуть розміщені звичайні скриньки та «Журнали зауважень та пропозицій», у які тернополяни в довільній формі зможуть писати зауваження щодо роботи працівників міської ради.