Презентація краю «Благословенне Тернопілля», яка проходила 14 лютого в Українському домі у Києві, зібрала людей для обміну думками і обговорення спільних перспектив. Про це заявив народний депутат України Тарас Юрик.
«Прекрасний захід, бачимо величезну кількість наших тернополян. Тернополян, які проживають зараз на території Тернопільської області, але є й величезна кількість тих тернополян, які колись виїхали, покинули межі нашого благословенного краю і на сьогоднішній день досягнули великих успіхів в інших містах, в інших країнах» – заявив Тарас Юрик.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Читайте також
Народний депутат також підкреслив, що подібні заходи варто проводити щороку для того, щоб тернополяни трималися разом. «Тернопіль він нагадує… навіть сам вигляд Тернопільської області нагадує серце. І справді ми вважаємо Тернопільщину духовним серцем України. І вірю в те, що Тернопільська область обов’язково буде в епіцентрі усіх патріотичних, національних процесів, які будуть розвиватися в нашій країні. І Тернопіль обов’язково буде центром не лише туристичним. Я впевнений, що і економічним. І в усіх сенсах він буде розвиватися максимально швидко» – додав Тарас Юрик.