На Тернопільщині службовці розтратили понад 350 тис грн виділених на дитячий садок
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 15 Лютого, 2017 о 16:23
18.08.2026
04:17:04
Теребовлянською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191 КК України (привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні, вчинені у великих розмірах).
Розслідуванням встановлено, що службові особи одного з товариств розтратили бюджетні кошти, виділені у жовтні 2016 року на реконструкцію адмінбудівлі під дитячий садок у Козівському районі Тернопільської області.
Відповідно до договорів, укладених з товариством, ремонтні роботи щодо реконструкції мали б закінчитись до кінця минулого року, однак на даний час роботи не виконані в повному обсязі, дитячий садочок в експлуатацію не введений. Збитки, завдані незаконними діями службовців становлять понад 350 000 грн. Злочин викрито спільно з працівниками Служби безпеки України. Досудове розслідування триває.
Прес-служба прокуратури Тернопільскої області
12:10, 16 Серпня, 2026
11:43, 7 Серпня, 2026