У Тернополі відзначили учасників Афганської війни. Зокрема, міський голова Сергій Надал вручив їм відзнаки та грошові премії. Урочистості відбулись у стінах міської ради з нагоди 28-річчя виведення військ з Афганістану.
Варто зазначити, що через пекло цієї війни пройшло понад 1700 краян з Тернопілля, 48 молодих хлопців не повернулися додому, 2 пропали безвісти, 46 стали інвалідами.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Міський голова також наголосив, що саме афганці одними з перших вийшли на Майдан, брали активну участь у найжорстокіших протистояннях з каральними органами Януковича.
– Сьогодні можна дуже багато дискутувати, кому ця війна була потрібна, чи вона була справедлива, але ми не говоримо сьогодні про війну, говоримо про людей, які пройшли пекло Афганістану. В наслідок цього виховалася і створилася окрема частина суспільства, яка називається афганці. Це не просто ветерани Афганістану, це люди, які мають певний спосіб мислення, певний спосіб життя. Це люди, які завжди живуть активним громадським, суспільним життям в нашій державі. Не дивно, що будь-які визначні події в державі відбувались завжди за участі афганців, – зазначив очільник міста.