Генеральний план Тернополя – це головний біль усіх громадян, оскільки інформація про справжній поділ землі досі залишається закритою. Цим документом визначаються правила гри не лише для влади, а й для тих, від кого залежить забудова міста. Виходячи з проблем, які виникли в Тернополі навколо питань Генерального плану міста, а також навколо окремих проблем містобудування, Центр громадського контролю “ДІЙ!” у Тернополі запрошує журналістів до участі в круглому столі на тему: “Земельні питання Тернополя”.
Захід відбудеться 15 лютого о 11:00 год. в приміщенні “Тернопільського прес-клубу” за адресою вул. Качали, 3.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Учасники обговорення:
- Андрій Шкула – депутат Тернопільської міської ради (ВО “Самопоміч”) та голова постійної комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі;
- Любомир Балук – депутат Тернопільської міської ради (ПП “Громадянська позиція”) та член постійної комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі;
- Роман Навроцький – депутат Тернопільської міської ради (ВО “Свобода”) та член постійної комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі;
- Володимир Гринда – депутат Тернопільської міської ради (ВО “Батьківщина) та член постійної комісії міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі;
- Андрій Кукурудза – адвокат, голова громадської організації “Правовий погляд”;
- Олена Степанова – юрист;
- Віталій Кудлак – голова Тернопільського осередку ПП “ДемАльянс”.
За детальнішою інформацією звертайтесь до Василя Томчишина (097-658-4903, tomchishin1913@gmail.com).