Прокуратурою Тернопільської області розпочато 4 кримінальні провадження за ч.2 ст. 364 КК України (Зловживання службовим становищем), ч 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах).
Читайте також
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи одного з управлінь Тернопільської обласної державної адміністрації наприкінці 2016 року підписали завідомо неправдиві акти виконаних робіт з приватними підприємствами із сусідніх областей. У документах йшлося про будівництво очисних споруд, чергової частини медичного закладу та ремонт дороги у райцентрах області. Насправді роботи на об‘єктах не виконувались взагалі або були розпочаті, але не завершені. Злочини викрито спільно з працівниками служби безпеки в Тернопільській області.
Збитки, завдані державному та місцевим бюджетам становлять понад 13 млн. грн.