«Держпраця України перетворюється у карально-репресивний орган виконавчої влади,» – нардеп Михайло Головко

Опубліковано:
12 Лютого, 2017 о 13:13

На початку цього року у засобах масової інформації було оприлюднено проект Постанови Кабінету Міністрів України, який розроблено на виконання вимог статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

На прохання Тернопільської обласної громадської організації «Підприємці Галичини» народний депутат України Михайло Головко звернувся до Прем’єр-міністра України з вимогою не приймати проект Постанови Кабміну «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України» та не вводити його в дію як такий, що може спричинити знищення малого та середнього бізнесу в Україні.«Відповідно до цього документу, якщо його приймуть, буде затверджений жорсткий порядок реалізації державного контролю, а також державного нагляду у сфері додержання норм Законів України, в яких регулюються питання праці та зайнятості. За цими положеннями Держпраця України перетворюється у карально-репресивний орган виконавчої влади,» – стверджує народний депутат України від ВО «Свобода» Михайло Головко.

Тобто Держпраця України буде наділений необмеженими повноваженнями та направлений на знищення малого та середнього бізнесу.

Фактично держава сьогодні перетворюється з якої не якої демократичної на авторитарну, коли окрема група посадовців наділяється значними каральними функціями. Це дасть можливість теперішній владі, як регіоналам, боротися із неугідним малим та середнім бізнесом.

«Розмір штрафних санкцій, які будуть застосовуватися за найменше порушення в підприємницькій галузі можуть знищити середній та малий бізнес. Фактично зупинити підприємницьку діяльність, ще на початковому етапі діяльності. Ці інтереси прямо лобіюються великими олігархічними групами України, які не зацікавлені у відродженні економіки держави,» – переконаний нардеп М. Головко.

«До мене уже звернулися підприємниці Тернопільської області, які вбачають у таких діях держави безпосередню загрозу своїй діяльності та існуванню. Щоб упередити загрозу малому та середньому бізнесу я звернувся до Володимира Гройсмана з вимогою не приймати вищезазначеної Постанови КМУ,» – підсумовує Михайло Головко.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”
20:12, 21 Червня, 2024

Лікар-гінеколог Катерина Бригадир: “Турбота про своє здоров’я – це найкращий прояв любові до себе”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: