Чортківською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні розпочатому за ч.2 ст. 156 КК України (вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи)
Встановлено, що житель Рівненщини, перебуваючи в гостях у своєї внучки на Чортківщині вчинив розпусні дії щодо її малолітньої доньки. Мама дівчинки, яка застала родича за непристойним заняттям звернулася до правоохоронців із відповідною заявою.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
За клопотанням прокуратури підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Довідково: Санкція статті інкримінованого злочину передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від п‘яти до восьми років.