З 16 лютого буде тимчасово перекрито рух транспорту на майдані Волі. Обмеження діятиме до 22 лютого.
Як зазначили у міській раді, перекриють рух в межах вул. Й.Сліпого, вул. Листопадова та вул. Гетьмана Сагайдачного.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Таке рішення прийняли у зв’язку з тим, що до Тернополя привозять Ікону Спаса Нерукотворного. Очікується, що в цей період до міста з’їдуться сотні вірян, які захочуть побачити ікону.
Спочатку святиня буде виставлена в Марійському духовному центрі, що у Зарваниці Теребовлянського району, а з 16 до 22 лютого Мандиліон з Едеси перебуватиме в головному храмі Тернопільсько-Зборівської Архієпархії – Соборі Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці.