На вакантне місце заступника голови депутатської постійної комісії з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі члени комісії обрали Любомира Балука.
Відповідне рішення прийняте на засіданні 6 лютого. Любомир Балук у міську раду потрапив за списком партії «Громадянська позиція» по одному з округів на масиві «Сонячний». До речі, на окрузі, який представляє новий заступник голови «земельної» комісії триває інтенсивна забудова та розвивається новий мікрорайон.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
За даними Центральної виборчої комісії на час виборів 49-річний Балук рахувався пенсіонером. Раніше працював в органах МВС, мав відношення до комерційних структур.
На засіданні 6 лютого члени земельної комісії також підтримали кандидатуру «радикала» Тараса Серетного на посаду секретаря комісії. Однак згодом представник партії Ляшка взяв самовідвід.