Двірники підприємств, що обслуговують будинки і споруди та прибудинкові території у Тернополі працювали впродовж вихідних для того, щоб забезпечити мешканцям максимально комфортне пересування на прибудинкових територіях.
Загалом через аномальну погоду в Тернополі на вихідних працювало 438 двірників та 88 одиниць техніки.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Як зазначають комунальники, два підприємства, які виграли тендер на прибирання міста – «Авакс Проф» та «Міськшляхрембуд» забезпечили роботу 36 та 25 одиниць техніки відповідно: піскорозкидачів, плужно-щіточних машин, тракторів, навантажувачів, грейдерів. На об’єктах, які прибирають ці організації, працювало 85 двірників.
На прибудинкових територіях, які обслуговують балансоутримуючі організації, працювало 352 двірники та 27 одиниць техніки.