До Тернополя прибули два тролейбуси «Škoda 15Tr». Їх спочатку доставили у митний пункт, а потім у депо.
Як і попереднього разу, «гармошки» КП «Тернопільелектротранс» придбало у міста Чеське-Будейовіце. Вони отримають інвентарні номери 178 та 179.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Після проведення технічного огляду та оформлення всіх документів обидва тролейбуси спочатку пустять по маршруту №2, а згодом їх можна буде побачити й на інших напрямках, де їздять «гармошки».
– Два нових чеських тролейбуси прибули в Тернопіль. Вони мають плавний хід, є досить комфортними та повністю пристосовані до наших потреб. Як і раніше ці тролейбуси придбані були у наших чеських партнерів. Зараз тривають необхідні роботи по технічному огляду і оформленні документації. Тролейбуси вийдуть на мережу вже у лютому, – розповів очільник міста Сергій Надал.