Аби забезпечити проїзд дорогами області шляховики не припиняють посипати проїжджу частину протиожеледними матеріалами. В першу чергу здійснюється посипка доріг державного значення, далі – місцеві автошляхи.
Наразі на дорогах області працює 49 піскорозкидачів Тернопільського облавтодору, а також ще 15 одиниць посипальної техніки приватних підрядних організацій «ТехноБудЦентр» та «АваксПроф». Ще 320 дорожніх працівників здійснюють ручну підсипку сумішами солі та піску. Особливу увагу шляховики приділяють спускам, підйомам, крутим та закритим поворотам.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
У разі, якщо ви потрапили в надзвичайну ситуацію на дорозі і вам потрібна допомога, у Службі автомобільних доріг у Тернопільській області цілодобово працює диспетчер. Звʼязатись з ним можна за номером телефону: (0352) 52-65-32.