Друзі! Потрібна допомога! Потрібно збільшити кількість учасників блокади торгівлі з окупантом. Хлопцям і дівчатам потрібна ротація і відпочинок, а також потрібно перекривати наступні канали збагачення олігархів, котрі зараз при владі та котрим ця війна стала надзвичайно прибутковим бізнесом. І це збагачення одночасно фінансує вбивців наших солдат. Разом переможемо! – пише народний депутат Тарас Пастух у ФБ.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера