Чортківською місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем вчинені за попередньою змовою групою осіб).
Досудовим розслідуванням встановлено, що впродовж 2016 року посадові особи однієї з сільських рад Борщівського району та приватне підприємство під час здійснення капітального ремонту школи незаконно використали кошти державної субвенції на суму 1 млн. 63,5 тис. грн.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Чиновники сільради підписали документи про виконання робіт підприємством по заміні вікон та дверей в навчальному закладі, хоча насправді роботи були виконані неякісно та не в повному обсязі. Вікна замінили не усі, а замінені – не відповідали вартості, прописаній у договорах та встановлені без енергозберігаючого ефекту.