Львівський студент випав з вікна гуртожитку
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 1 Лютого, 2017 о 20:23
17.08.2026
13:57:27
20-річного студента одного із львівських коледжів у важкому стані госпіталізували до лікарні, – пише Знай.
Повідомлення від лікаря травмпункту до поліції надійшло 30 січня, близько третьої ночі. Повідомлялось про те, що швидка доставила молодого чоловіка, який впав з четвертого поверху.
Лікарі встановили попередній діагноз: забій головного мозку. Про це повідомили в прес-центрі ГУ НП у Львівській області.
За інформацією депутата Львівської міської ради Ігоря Зінкевича, постраждалий також отримав травми легень та перебуває у комі.
Правоохоронці попередньо встановили, що хлопець піднімався по простирадлах до вікна гуртожитку львівського коледжу, який розташований на вулиці Хімічній. А між третім та четвертим поверхом не втримався і впав.
Слідчо-оперативна група провела необхідні дії на місці події. За цим фактом правоохоронці проводять перевірку.
12:10, 16 Серпня, 2026
11:43, 7 Серпня, 2026