«Тернопільська обласна рада відкрита до співпраці та готова сприяти у питаннях попередження і протидії корупції»

Опубліковано:
1 Лютого, 2017 о 19:13

На цьому наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук під час спільної наради керівників правоохоронних органів з питань стану протидії злочинності та корупції, яка відбулася в прокуратурі Тернопільської області.  У заході взяли участь керівники області та міста,  служби безпеки, фіскальної служби.

Віктор Овчарук окреслив ті кроки, які робить обласна рада у питаннях попередження та протидії корупції. «З метою врегулювання надрокористування та  попередження незаконного використання надрами утворено тимчасову контрольну комісію з вивчення законності надрокористування у Тернопільській області, – зазначив очільник обласної ради. – Активно працюють щодо питань дотримання законності в області та протидії злочинності у різних сферах і постійні депутатські комісії. Їхні засідання є відкритими, про це завчасно повідомляється на сайті обласної ради».  Тернопільська обласна рада зробила значні кроки щодо прозорого використання публічних коштів.  «Депутати прийняли рішення щодо публічного звітування головних розпорядників коштів. Інформація про використання коштів також постійно розміщується на сайті обласної ради у рубриці «Публічні фінанси», – наголосив Віктор Овчарук. – Обласна рада працює відкрито та прозоро. На офіційному сайті, як цього вимагає закон, оприлюднюються усі проекти рішень, рішення сесій, розпорядження голови обласної ради, рішення засідань постійних комісій тощо».

Очільник обласної ради зосередив увагу на тому,  що влада докладатиме максимум зусиль для належної співпраці з усіма правоохоронними органами, адже лише спільна робота дає позитивні результати.

Прокурор області наголосив на важливості координованих зусиль у боротьбі з корупцією та нагадав присутнім, що від успіху боротьби з цим негативним явищем залежить довіра громадян до правоохоронної системи як в області, так і в державі.

Учасники наради визначили низку заходів, спрямованих на покращення стану протидії злочинності і корупції в області.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: