В Тернополі облагородять відпочинкову зону в парку Шевченка. Зокрема, біля так званих “Єлисейських полів” з’являться перголи та брендовий напис “Я люблю Тернопіль”.
Як розповів начальник управління ЖКГ Олег Соколовський, про подібний напис в Тернополі говорять вже давно, проте втілити цю ідею в життя планують цього року. Букви мають бути до трьох метрів висотою та будуть підсвічуватись вночі.
Перегляньте також:
- Графік відключення світла на Тернопільщині 27 липня
- Рятувальники у Бучачі вилучили гніздо шершнів зі стіни церкви
– Хочемо покращити відпочинкову зону в парку Шевченка на так званих “Єлисейських полях”. Зокрема, до нас звертаються меценати, які готові розмітити там брендовий напис “Я люблю Тернопіль” англійською мовою. А на найвищому майданчику, де є так звані панорамні зони, ми облаштуємо перголи, – зазначив Олег Соколовський.
Варто відмітити, що цього року також виділили кошти з міського бюджету на ремонт пішохідних доріжок у парку Шеченка. Запланована повна реконструкція площі Степана Бандери та вхід у парк.