Трагедія сталася вчора, 27 січня, в селищі Ворохта Яре Івано-Франківської області. Як повідомляє видання «Галас», посраждали дві 16-річні тернополянки, – пише Доба.
Автомобіль «FIAT Scudo» з тернопільською реєстрацією зіткнувся з «MERCEDES – BENZ Sprinter 313 CDI».
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Читайте також
Унаслідок аварії постраждали дві 16-річні тернополянки, які були пасажирами FIAT. Лікарі швидкої допомоги встановили у них тілесні пошкодження різної тяжкості і вони госпіталізовані в Яремчанську ЦМЛ. За повідомленням МНС за кермом FIAT 45-річний тернополянин.