Читайте також
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
“Ми опитали батька дитини, який пояснив, що жінка купала у ванній дочку, а з бойлера вилився окріп і потрапив на дівчинку. Дружина одразу витягла дитину з ванни і обробила опіки медичними засобами і поклала доньку спати. Через деякий час вона почала погано себе почувати, – і жінка викликала “швидку”. Дівчинка, яку госпіталізували в опікове відділення, через кілька днів померла”, – розповів начальник Подільського управління поліції Владислав Іщенко. За даним фактом слідчим відділом Подільського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.
Ванна, де сталася трагедія. Фото: прес-центр поліції
![](http://patrioty.org.ua/images/2017/01/26130636_vkieveroditelisluchajnoubilisvojudochfotokyivnpugovua_rect_4_large.jpg)
![](http://patrioty.org.ua/images/2017/01/26131126_pm383image003_01.jpg)