Шановні викладачі, студенти та працівники університету! 30 січня 2017 року виповнилося б 67 років з дня народження знаного науковця, ректора Тернопільського національного економічного університету – Сергія Ілліча Юрія.
Запрошуємо Вас 30 січня у Храм Всіх Святих в Землі Українській просіявших (вул. В. Винниченка, 10а) на заупокійне Богослужіння у річницю дня народження, яке розпочнеться о 8.00 год., а о 8.50 год. відбудеться панахида на Микулинецькому кладовищі.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Сергій Ілліч буде жити доти, доки пам’ятатимуть його рідні, друзі, колеги, учні та продовжувачі його справ.