У соціальній мережі користувачі виклали фото, яке свідчить про доволі суворий норов адміністрації однієї з тернопільських шкіл – розповідає газета “Місто”.
Як з’ясувалося, середньовічні порядки існують у школі №19 – там кружки для пиття води дітям приковано до стіни ланцюгами! Європа є Європа, й нічого з тим не зробиш! Погодьтесь, тернопільські шкільні норови в XXІ столітті доволі своєрідні. Цікаво, яким чином ті кружки приводять до належного санітарного вигляду, і як часто?
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера