На колегії обласної державної адміністрації підвели підсумки соціально-економічного розвитку Тернопільщини за 9 місяців поточного року.
За словами керівника департаменту економічного розвитку та торгівлі ТОДА Галини Воляник, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 28,2% збільшилися обсяги реалізації промислової продукції, на 7% – промислового виробництва; на 4% обсяги виробництва продукції сільського господарства. Також зріс оборот роздрібної торгівлі – на 3,6%, – пише Тернопільска Липа.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Зростання обсягів промислового виробництва вдалося завдяки підприємствам добувної галузі (зростання – 25,3%), підприємствам із виготовлення деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (33, 9%) та підприємствам з виробництва харчових продуктів та тютюнових виробів (11,7%).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прибуткове молочарство у с. Біще завдяки «МРІЇ»
Щодо обсягів виробництва валової продукції сільського господарства, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, показники зросли на 4,3%. Це складає 6,2 млрд грн.
Окрім того, в області зросла середньомісячна заробітна плата. Зараз вона становить 3548 грн. Це на 26,5% більше, ніж в минулому році. Крім того, на 9,8% зріс індекс реальної заробітної плати –співвідношення інфляції і номінальної заробітної плати.
Позитивні тенденції простежують і в сфері сільського господарства. Зокрема, цьогоріч аграрії намолотили на 14,3% зернових та зернобобових культур. Зросла і урожайність – на 0,7 цнт з га.