На підприємницькому бізнес-форумі банкіри розповіли хто саме “годує” владу

Опубліковано:
26 Жовтня, 2016

У Києві на  першому українському бізнес-форумі для підприємців запустили нову програму підтримки малого бізнесу, яка допоможе почати свій бізнес всім охочим.

В Україні в найкоротші терміни мають бути створені найсприятливіші умови для роботи приватних підприємців, малого бізнесу, оскільки саме цей сектор економіки сьогодні є ключовим для української економіки, і його розвиток – ключове питання національної безпеки. Про це заявив голова правління найбільшого українського банку «ПриватБанк» під час виступу на першому форумі для підприємців «Україна – країна підприємців».«Саме підприємець сьогодні годує Президента, парламент, армію, а у нас на нього всі дивляться, як на потенційного порушника, який ухиляється від податків», – заявив Олександр Дубілет під час панельної дискусії форуму, присвяченої питанням підтримки бізнесу.

За його словами, для чиновників уряду і місцевих органів влади показник створених робочих місць має в найближчому майбутньому стати основною оцінкою якості їхньої роботи.

У той же час, за словами спікерів форуму, представники уряду проігнорували участь у дискусії про політику підтримки малого бізнесу. За словами Президента Українського союзу промисловців і підприємців Анатолія Кінаха, який виступив організатором форуму, сьогодні в Україні себе вважає середнім класом тільки 1% населення, тоді як у Польщі середній клас підприємців становить понад 40%.

«Поки в інших базових галузях криза, держава повинна розглядати розвиток самозайнятості, малого і середнього бізнесу як свою стратегію, адже це нові робочі місця, зростання платоспроможності населення, формування середнього класу. Українське суспільство до цього готове: понад 60% молоді хотіли б відкрити власну справу»- заявив Анатолій Кінах.

Наведені на форумі цифри з міграції працездатного населення в країни Європи прозвучали дуже емоційно. Тільки Польща цього року видасть понад 500 тис. робочих віз. Якщо не буде змінено тенденції в країні, крім пенсіонерів і держслужбовців, нікого не залишиться, – зазначили учасники форуму.

Для подолання цієї негативної тенденції в ході форуму було оголошено про запуск в Україні нової програми підтримки малого бізнесу «Країна підприємців», яка при фінансуванні в розмірі 20 млрд грн на найближчі роки може сприяти створенню близько 1 млн робочих місць. Як зазначили розробники проекту, тільки за перші шість місяців роботи порталу «КУБ» українські підприємці отримали від інвесторів на фінансування старту або розвиток власного бізнесу понад 1,5 млрд грн, що дозволило створити 71 тис. нових робочих місць.

Перший бізнес-форум «Україна – країна підприємців» об’єднав понад 500 молодих підприємців і тих, хто тільки мріє про власну справу. Крім виступів представників влади і міжнародних організацій, надихаючих історій успіху молодих українських підприємців, учасники форуму отримали з перших рук корисні інструменти для спрощення операційної діяльності, індивідуальні консультації від фахівців з реєстрації підприємств, бухгалтерського обліку, податкової звітності, юридичного супроводу діяльності, франчайзингу, електронної комерції.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі
21:19, 27 Травня, 2024

Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі

Блоги

ТОП новини тернопільщини: