29 жовтня 2015 року під час проведення комплексної інспекторської перевірки управління, Збаразьку виправну колонію управління ДПтС України в Тернопільській області (№ 63) відвідав заступник Голови ДПтС України Сергій Оміновський у супроводі начальника управління ДПтС України в Тернопільській області Андрія Шацького.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
В ході інспектування заступник Голови ДПтС України ознайомився з умовами відбування покарання засуджених, здійснив обхід виробничої зони виправної колонії, спальних приміщень, міжобласної спеціалізованої протитуберкульозної лікарні, амбулаторно-поліклінічного відділення, кімнат надання короткострокових та довготривалих побачень, їдальні та харчового блоку, лазне-прального комплексу.