Сьогодні, 3 лютого, о 10.40 в Головне управління Національної поліції в Тернопільській області надійшла інформація про те, що в приміщенні Тернопільської обласної державної адміністрації знаходиться вибуховий пристрій. Про це правоохоронців сповістили рятувальники.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
Як з’ясувалося, на електронну адресу Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області надійшов лист від невідомого про замінування адміністративних та інших будівель в чотирьох містах України, в тому числі Тернопільської ОДА.
На місце подій виїхали екстрені служби. Фахівці обстежують будівлю. Також поліцейські встановлюють особу «мінера».