У першій грі 1/8 фіналу Кубка України між ФК «Тернопіль» та «Шахтар» несподіванки не сталося. Попри гарячу підтримку вболівальників, першоліговий «Тернопіль» на власному полі поступився іменитому супернику з рахунком 0:5. І це при тому, що «гірники» виступали навіть не дублюючим, а напіврезервним складом.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Незважаючи на рахунок матчу, 23 вересня на міському стадіоні Тернопля таки було футбольне свято. А міський голова Сергій Надал, за офіційно не підтвердженою інформацією, навіть запропонував колишньому донецькому клубу переїхати до Тернополя, пообіцявши всіляке сприяння і повне забезпечення. Зауважимо, в обласному центрі базується дві футбольні команди: «Нива» і «Тернопіль».
Схоже, пристрасті – футбольні й навколофутбольні – після вчорашньої гри вируватимуть у Тернополі ще не один день. Фоторепортаж з футбольної баталії на сайті очікуйте згодом.
А що відбувалося на летовищі і як зустрічали тернополяни помаранчево-чорних – у фоторепортажі Влада Кравчука.