За тиждень на Тернопільщині на ГРВІ захворіли понад 3000 людей
За тиждень на Тернопільщині на ГРВІ захворіли понад 3307 людей. Це на 7,3% менше, ніж у попередній тиждень. Про це поінформували в обласному центрі контролю і профілактики хвороб.
Серед людей, які захворіли за тиждень – 1826, з них 1061 школяр.
«Порівняно з попереднім тижнем знизилася захворюваність серед дітей на 7%, серед школярів – на 14,5%. Госпіталізовано за звітний тиждень 111 осіб, із них 48 дітей (43,2%). Кількість госпіталізованих збільшилась на 26,1%», – розповіли епідеміологи.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина