З якими християнськими ціностями йде до тернополян Тарас Пастух

Опубліковано:
30 Вересня, 2015 о 07:54

Народний депутат України, 33 номер у списку партії «Самопоміч» на парламентських виборах Андрій Немировський вперше в історії України зареєстрував у Верховній Раді законопроект про легалізацію проституції. 

 Проституція – як нова галузь економіки України 

Сам законопроект не лише легалізує проституцію, а пропонує визнати її сферою суспільно-економічного життя держави. Зокрема, нардеп пропонує визначити, що відносини, що виникають у сфері проституції та діяльності секс-закладів регулюються Конституцією. Тобто, Україна може стати єдиною державою у Європі, де слово проституція буде вписано в Конституцію. Депутат від Самопомочі у статті 7 “Соціальні нарантії повій” свого законопроекту зазначає, що  “держава має сприяти розвитку секс-закладів, вживати заходів підвищення іміджу праці повій, сприяє діяльності професійних спілок та громадських організацій у сфері  проституції, діяльності секс-закладів. Повії користуються усіма соціальними гарантіями, що передбачені Кодексом законів про працю України та іншими актами законодавства.” Можливо звичайний тернполянин не вірить своїм очам, читаючи ці слова, але в цьому легко пересвідчитись, зайшовши на офіційний сайт Верховної Ради в розділ “Законопроекти”. Даний проект Закону щодо проституції зареєстрований за номером 3139 від 18.09.15 

Також законопроект визначає, що повія автоматично стає фізичною особою – підприємцем, яка надає послуги інтимного характеру, виконує статевій акт з іншою особою на платній основі. Тобто такій «працівниці» надаються права більші від українських хліборобів-фермерів, яким для вироблення ФОПу треба пройти «сім кіл пекла». 

 

«Україна може стати єдиною державою у Європі, де слово проституція буде вписано в Конституцію»

 

Саму проституцію визначають як вид підприємницької діяльності метою якого є надання послуг інтимного характеру. Відповідно, до цього законопроекту, проституція прирівнюється до легкої промисловості, вугільної промисловості так того ж сільського господарства. Але найбільш небезпечно, що Немировський пропонує офіційно визнати так звані «секс-заклади» юридичними особами, тобто легалізувати притони, де окрім «благородної» проституції завжди збувають наркотики, переховуються злочинці тощо.

 

Легалізація проституції та одностатевих шлюбів – частина ідеології «Самопомочі»

Ось таку нову «галузь промисловості» пропонують українцям парламентські християнські-консерватори. Адже, ще під час виборчої кампанії неофіційний лідер «Самопомочі» мер Львова Андрій Садовий неодноразово заявляв, що ідеологія його партій християнсько-консервативна, правіша від центру. 

Однак, з вуст лідерів «Самопомочі» консерватизм та християнські цінності виходять дуже збоченими, що підтверджують їх заяви про можливість легалізації в Україні одностатевих шлюбів. Зокрема, під час одного з передвиборчих мітингів теперішній віце-спікер Верховної Ради, а тоді керівник благодійного фонду «Українська правова фундація» та кандидат від «Самопомочі» Оксана Сироїд заявила, що «партія проти дискримінації у будь-якому вигляді, без різниці від раси чи статі». За словами Сироїд, «Україна має будувати рівне суспільство для всіх, незалежно від того, до якої сексуальної групи відносить себе людина». 

 

«Нардепи від «Самопомочі» Сироїд і Войціцька удостоїлися від ЛГБД-руху України звання «найбільш толерантні нардепи».

 

Ще різкіше висловлювалася нардеп від «Самопомічі» Вікторія Войціцька, яка публічно заявила, що європейська Україна не можлива без толерантного ставлення до секс меншин, Україна, де розганяють гей-паради, ніколи не стане членом ЄС. Саме тому Сироїд і Войціцька удостоїлися від ЛГБД-руху України звання «найбільш толерантні нардепи».

 

Повії об’єднають коаліцію?

Законопроект щодо легалізації проституції від Немировського міг так і залишитися лише проектом, а заяви Сироїд і Войціцької залишитися лише позицією «саомпомічської частини» Верховної Ради, якби таку «толерантну» ідеологію не підтримав динозавр української політики, лідер фракції «Блоку Петра Порошенка» Юрій Луценко. Він також публічно виступив за легалізацію проституції. Варто загадати й про слова нардепа-козака Гаврилюка (який до речі представляє «Народний фронт» Яценюка) про необхідність легалізувати проституцію. Таким чином, якби це не було сумно, закон «Самопомочі» цілком може бути проголосований у Верховній Раді. Навіть більше, з політичної точки зору проституція та повії можуть знову об’єднати коаліцію, яку похитнули нещодавні конституційні баталії.

 

 

Депутата від Самопомочі Андрій Немировський, який подав законопроект про легалізацію проституції в Україні

 

 

Інформація з офіційного сайту Верховної ради про реєстрацію проект Закону про проституцію, поданий депутатом Немировським від Самопомочі.

 

 

P.S.

Після реєстрації законопроекту про легалізацію проституції, «Самопоміч» вирішила швидко відхреститися від його автора депутата Немировського, заявивши, що він не є членом фракції. Але нагадаємо, що Немировський отримав депутатський мандат не відразу після виборів, а замість вже екс-нардепа від «Самопомочі» Мірошника, якого журналісти «спіймали», коли той у сесійній залі планував відпустку на Мальдівах за десятки тисяч доларів. Саме після його відмови від мандату Немировський прийшов у Верховну Раду. Тобто, керівництво «Самопомочі» мало достатньо часу, щоб зняти його з виборчого списку і не пустити у Раду. Хоча чомусь цього не зробило. Також нардеп Немировський увійшов у депутатську групу «Воля народу» лише 18 вересня, а до цього слухняно голосував, як вказувало керівництво фракції «Самопоміч».  

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Максим Черкашин
23:03, 20 Червня, 2024

Як громадські організації впливають на розвиток міст і сіл Тернопільщини

Блоги

ТОП новини тернопільщини: