Фахівець (з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації) Бучацького районного сектору кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області Марія Гайдуцька спільно із старшим інспектором молодіжної превенції Бучацького ВП Теребовлянського ВП ГУ НП України в Тернопільській області Володимиром Зарубайком провели профілактичну бесіду з неповнолітнім підобліковим М.., щодо недопущення скоєння ним повторного злочину.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прокурор Тернопільщини провів день в Чортківському СІЗО
Під час бесіди фахівець (з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації) Бучацького районного сектору кримінально-виконавчої інспекції Марія Гайдуцька поінформувала неповнолітнього та його представника про відповідальність за ухилення від встановлених судом обов’язків, вчинення адміністративних правопорушень та нових злочинів. Підобліковому повторно розяснено порядок і умови відбування покараня з випробуванням.