Яна Зінкевич оголосила про свій вихід із “Правого сектору”.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
“Думаю сьогодні усі вже бачили основну новину дня – оголошення Дмитром Ярошем про вихід з ПС та створення нової структури. Повністю підтримую та розумію рішення нашого Провідника, і як уже міститься у його повідомлені оголошую про вихід з ПС – особисто свій та батальйону Госпітальєри. Впевнена що дане рішення принесе нам нові досягнення та перемоги на благо України”, – пише госптальєрка на своїй сторінці ФБ.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ярош вийшов з “Правого сектору” і оголошує про заснування нового руху
Раніше, Дмитро Ярош оголосив про вихід із національно-визвольного руху «Правий сектор» і створення нового громадсько-політичного руху.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найстрашніше уже позаду. Іде боротьба за нормальне, добре життя
Нагадаємо, засновник руху Госпітальєрів Яна Зінкевич їхала з другом Стрілком до бази «Правого Сектору» й о 4-й ранку водій не впорався з керуванням на слизькій трасі. Авто волонтерів сім разів перевернулося, Яна вилетіла крізь лобове скло. Внаслідок цього отримала перелом ребер і хребта та численні забої. У Стрілка відкрита черепно-мозгова травма.