12 квітня 2017 року Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського святкуватиме свій 60-літній ювілей.  Наш університет – один з найпрестижніших вищих навчальних закладів України, має власну славетну історію, яскраву плеяду науковців і випускників, які прославили рідну Альма-матер на теренах рідного краю та за кордоном. Університет пишається своїм високопрофесійним кадровим потенціалом, сучасною матеріально-технічною базою, вагомим внеском у вітчизняну науку та освіту, а також міжнародним визнанням.

 

11 лютого 2016 року на плановому засіданні ректорату з ініціативи адміністрації університету було затверджено «План заходів щодо проведення урочистостей з підготовки до святкування 60-річчя ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України», визначено відповідальних виконавців та терміни проведення. Детальніше у доданому файлі.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”
15:14, 11 Квітня, 2024

Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”

Блоги
Найбільше читають: