На офіційному прийомі до Дня Незалежності тернополянка Анастасія Шимчук мала декілька хвилин, щоб поспілкуватися з Петром Порошенком.
Анастасію, яка зараз мешкає в Києві і працює координатором проектів Українського незалежного центру політичних досліджень, і є членом робочої групи з розробки Національної стратегії у сфері прав людини, запросили на прийом, організований до Дня Незалежності України. Крім високоповажних гостей і українського політикуму, також були присутніми і представники неурядових організацій.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
– Більше дев’яти місяців наша робоча група працювала над текстом Національної стратегії, – розповідає Анастасія. – Відштовхуючись від грузинського досвіду, ми намагалися сформувати максимально відповідне для українських реалій бачення розвитку і захисту прав людини. Нещодавно ми мали останнє засідання робочої групи і передали Адміністрації Президента України фінальну версію тексту Національної стратегії. За попередніми планами, її мали ухвалити Указом Президента. Тому, скориставшись можливістю, я поцікавилася у Петра Порошенка її долею. На що Петро Олексійович по секрету сказав, що указ вже підписаний.
Одразу після затвердження Національної стратегії Мін’юст разом із представниками неурядових організацій розпочне розробку Плану дій з виконання Національної Стратегії. Конкретні заходи щодо реалізації плану поки не розголошують, розповіла Анастасія.