На Тернопільщині триває боротьба із корупцією. За останні 3 місяці спіймали на гарячому та усунули з посад 2 депутати Тернопільської обласної ради, кількох високопосадовців Тернопільської міської ради, посадовців районних держустанов, лікарів. Також за корупцію до відповідальності притягнуто військових комісарів, правоохоронців, працівників реєстраційних служб, СБУ, податківців.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Керівництво облдержадміністрації закликає громадян не давати хабарі та сприяти виявленню корупціонерів. Ті, хто має важливу інформацію – можуть дзвонити на гарячі лінії СБУ, прокуратури, МВС, ОДА. Працівники обласної державної адміністрації нагадують, що корупція – злочин, який карається законом та не дозволяє державі успішно розвиватися, тому просять чиновників вдаватися тільки до чесних та прозорих дій.
Катерина Богуславська