Як "гірники" покарали ФК “Тернопіль” (Фоторепортаж)

Опубліковано:
26 Вересня, 2015 о 10:15

23 вересня ФК «Тернопіль» у рамках 1/8 фіналу Кубка України поступився на своєму полі донецькому «Шахтарю». «Гірники» «знищили» тернополян із рахунком 0:5.

Подивитися кубковий матч прийшли 15,5 тисяч уболівальників. Головний тренер українського ґранда Мірча Луческу привіз до Тернополя молодих резервістів, серед яких гравці, наближені до основного складу: Едуардо (вивів команду на поле з капітанською пов’язкою), Бернард, Ісмаілі, Дентіньо, Тарас Степаненко, Іван Ордець.

У першому таймі тернопільським футболістам вдавалось тримати оборону. Як наслідок — лише один пропущений м’яч на 34-ій хвилині від Максима Малишева.

Диктор ще не встиг оголосити склади команд, як у другій сорокап’ятихвилинці «муніципали» пропустили вдруге — відзначився Бернард. Після цього «корабель» Василя Івегеша пішов на дно — донеччани довели рахунок до розгромного. Голи забивали: Бернард на 61-ій хвилині, Андрій Борячук на 76-ій і Віктор Коваленко на 77-ій.