Влада пообіцяла врятувати найбільшу окрасу Тернополя – місцевий став

Опубліковано:
2 Жовтня, 2016
Місцева влада почула тернополян, які збирали підписи за очищення Тернопільського ставу. У відповіді на електронну петицію йдеться про те, що даним питанням вже займаються науковці, – пишуть Тернополяни.

 

Нагадаємо, автор ініціативи Марта Пулик підмітила, що чистка озера та річки повернуть воді хороший вигляд, а також при цьому нормалізується й екологічний стан, адже цьогоріч озеро втратило свою звичну привабливість через ряд факторів та байдужість місцевих чиновників в питанні вирішення серйозної екологічної проблеми. 

«Розпорядженням міського голови створено робочу групу для підготовки у м. Тернополі проекту комплексної Програми розвитку Тернопільського озера на 2016 – 2018 роки (далі – Програма). Робочою групою розроблено чіткі напрямки вирішення піднятого питання та додатково доручено її членам подати пропозиції для включення до Програми з можливістю реалізації в подальшому виконання відповідних заходів в межах виділеного фінансування», – відповідає заступник міського голови Леонід Бицюра.

 

Повідомляється також, що доктором біологічних наук, професором, завідувачем кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін ТНПУ ім. В.Гнатюка В.В. Грубінко розроблено наукову працю, яка передбачає організацію інфраструктури Тернопільського озера та впорядкування екосистеми зарегульованої водойми в умовах урбонавантаження.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі
21:19, 27 Травня, 2024

Мистецька освіта в школі: як працює експериментальний заклад у Тернополі

Блоги

ТОП новини тернопільщини: