У селі Цебрів Зборівського району за незрозумілих обставин загинув 39-річний фермер. Тіло чоловіка виявив місцевий житель, а вже фельдшер повідомила про випадок районний відділ міліції.
За фактом смерті чоловіка міліціонери відкрили кримінальне провадження, кваліфіковане за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України — умисне вбивство. Однак, під час слідства стало зрозуміло, що життя людини обірвалося внаслідок нещасного випадку, кажуть у секторі зв’язків з громадськістю обласної міліції.
Перегляньте також:
- Графік відключення світла на Тернопільщині 27 липня
- Рятувальники у Бучачі вилучили гніздо шершнів зі стіни церкви
Загиблий мешкав у Тернополі, а у Цеброві мав власну ферму — займався розведенням свиней. Одна зі свійських тварин і вкоротила віку господареві.
Як показала судово-медична експертиза, смерть тернополянина настала від масивної крововтрати внаслідок укусу тварини. Кнур, кажуть експерти, перекусив людині стегнову артерію.